Czy się to komuś podoba, czy nie, jesteśmy częścią tego wszechświata, który składa się nie tylko z Ziemi i wszystkiego co na niej żyje, ale też z milionów planet, gwiazd i innych ciał niebieskich. Astrologowie potrafią bardzo precyzyjnie wyliczyć i określić wpływ wszechświata na nasze życie, losy, charakter, sposób budowania relacji z innymi i, jak powszechnie wiadomo, podzielili ludzkie charaktery na ich dwanaście typów ściśle związanych z układem planet w dniu narodzin. Nasze zodiakalne spinki do mankietów przedstawiające zodiakalne symbole mogą stać się Twoim codziennym amuletem. Sprawdź, czy dobrze określają Twój charakter, a potem śmiało wybieraj wśród wzorów i kolorów, które Ci oferujemy.

Baran – 21 marca – 19 kwietnia – są szczere, bezpośrednie, doskonale sprawdzają się w działaniu, chętnie przejmują inicjatywę, choć niekiedy obcesowo narzucają swoją wolę.

Byk – 20 kwietnia – 22 maja – odbierają świat wszystkimi zmysłami, konsekwentne, uparte, zdecydowane, lubią doprowadzać swoje sprawy do końca.

Bliźnięta – 23 maja – 21 czerwca – to osoby sprytne i błyskotliwe z ciętym poczuciem humoru, działają racjonalnie, często intelektualiści.

Rak – 22 czerwca – 22 lipca – są ogromnie wrażliwe, ale mają też imponująca wyobraźnię, wyczuwają innych ludzi i reagują na ich emocje, czułe, uczciwe, opiekuńcze.

Lew – 23 lipca – 23 sierpnia – optymistyczne, dumne, z ogromną wiarą we własne siły, mają zdolności organizacyjne, a przy tym uwielbiają błyszczeć i być podziwiane.

Panna – 24 sierpnia – 22 września – zawsze wybierają to, co najlepsze, są efektywne, uważne, praktyczne, ale i krytyczne.

Waga – 23 września – 22 października – to osoby harmonijne i bezkonfliktowe, a przy tym eleganckie, wyrafinowane, z bardzo dobrym gustem.

Skorpion – 23 października – 21 listopada – silne charaktery, rzadko się poddają, są wytrzymałe, dociekliwe i bezkompromisowe, a przy tym sensualne i seksualne.

Strzelec – 22 listopada – 21 grudnia – osoby szczere, bezpośrednie, optymistyczne, są bezpośrednie w kontaktach z innymi ludźmi i bardzo towarzyskie.

Koziorożec – 22 grudnia – 19 stycznia – to osoby realistyczne i dynamiczne, które chętnie podkreślają swoją pozycję, praktyczne i odpowiedzialne.

Wodnik – 20 stycznia – 18 lutego – wolne duchy i indywidualiści, są samowystarczalne, niezależne, przyjacielskie i nieco zwariowane.

Ryby – 19 lutego – 20 marca – to osoby wrażliwe i z niezawodną intuicją, gotowe na poświęcenie i obdarzone bujną wyobraźnią.