Producent: Onyx-Art
Kod: CKS001/312
Dostępność: Brak - wszystkie sprzedane
Ostatnio dostępny: 13.06.2021

Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Menu

Szukasz prezentu dla piłkarza lub zapalonego fana piłki nożnej? Wybranie najlepszego upominku jest czasami trudne - chcemy i ten i tamten drobiazg, przecież każdy na pewno się spodoba i szkoda nie wziąć... Teraz takie wątpliwości mogą przejść do historii. Jeśli chcesz podarować mężczyźnie kilka kompletów spinek, możesz to zrobić dzięki niewiarygodnie pomysłowym zestawom proponowanym przez brytyjską markę Onyx-Art. Ten zestaw zawiera trzy komplety spinek związanych z piłką nożną - podbiją serce każdego miłośnika tego sportu. Spinki są wykonane ze stali szlachetnej, która nie rdzewieje i nie ciemnieje w czasie użytkowania.

Spinki Piłka Nożna

Spinki w kształcie butów piłkarskich i piłki nożnej to wymarzony dodatek dla wszystkich fanów piłki nożnej i osób uprawiających ten sport. Pozwala w humorystyczny i oryginalny sposób podkreślić swoje zainteresowania. Spinki są niezwykle dokładnie i szczegółowo wykonane i z pewnością zrobią wrażenie w towarzystwie! Wymiary "buta" to 12 mm długości x 8 mm wysokości x 7 mm grubości. Średnica "piłki" to 16 mm.

Gadżet dla piłkarza

Drugim kompletem w zestawie są spinki z napisem "I'd rather be playing football" - "Wolałbym zagrać w piłkę nożną". Dzięki takim spinkom nawet w trakcie pracowitego dnia w biurze lub trudnego spotkania z klientami będziesz pamiętał o miłych chwilach spędzonych ze swoją drużyną na murawie. Wymiary spinek: 17 x 17 mm.

Żółta i czerwona kartka na koszuli

Spinki w kształcie żółtej i czerwonej kartki to rarytas dla najbardziej zapalonych fanów futbolu. Piłkarze biegający po murawie, walczący ze swoimi słabościami i usiłujący zdobyć punkt... Faul i gwizdek sędziego! Jaka będzie kartka? Teraz ten dreszczyk emocji i klimat dopingu można przenieść na mankiety eleganckiej koszuli. Te wyjątkowo oryginalne i zabawne spinki nie pozwolą zapomnieć o żadnej ważnej transmisji meczu nawet w natłoku codziennych spraw. Wymiary "kartek": 19 mm x 13 mm.

Prezent z osobistą dedykacją

Spinki znajdują się w eleganckim pudełeczku, dzięki czemu stanowią piękny prezent dla przyjaciela lub członka rodziny. Istnieje również możliwość dodania do prezentu osobistej dedykacji, którą wygrawerujemy na tabliczce ze srebrnego laminatu, wklejonej do pudełka ze spinkami. Więcej na temat tej usługi znajdziesz tutaj.

Materiał: stal szlachetna
Długość: 17 cm
Wysokość: 3,5 cm
Szerokość: 4 cm
Kod GTIN: 5055511715795

Dodaj opinię

Pola oznaczone (*) są wymagane