Producent: Pracownia bro.Kat
Kod: broKat360/086
Dostępność: Wysyłka 24h* - W magazynie
Koszt dostawy: od 12,49zł - zobacz wszystkie
Czas realizacji [dni]: od 2

Nasza cena: 219,00zł

Wybierz dodatkowo:Menu

Zapraszamy na Śląsk gdzie węgiel kamienny jest jego symbolem i “czarnym złotem” regionu. Biżuteria ze srebra i węgla to połączenie znane od lat, a jego oryginalność sprawia, że coraz więcej pracowni biżuteryjnych korzysta z tych dwóch materiałów.

Pracownia bro.KAT i ich kolekcja to nasza propozycja…

Węgiel kamienny i srebro 

Każda spinka do mankietów jest wykonana ręcznie z najwyższych jakościowo materiałów: srebra matowego próby 925 i żyjącego materiału naturalnego czyli węgla kamiennego. Pracownia bro.KAT i ich kolekcja Hochglanze (co oznacza wysoki połysk), z którego pochodzą prezentowane spinki to świetny przykład biżuterii galanteryjnej dla mężczyzn, którzy poszukują czegoś oryginalnego z wykorzystaniem naturalnych surowców.

Każda spinka jest oryginalna i niepowtarzalna ponieważ 2 takie same bryłki węgla nie istnieją w naturalnym środowisku. Wykorzystanie różnych kawałków węgla to sprawa projektantek całej kolekcji - Romy Skuzy i Bogny Polańskiej.

Węgiel kamienny został tak przygotowany by nie zabrudzić koszuli, co zapewnia komfort i wygodę w użytkowaniu nawet z białą koszulą.

Średnica: 1,4 cm.

Wykonane ze srebra matowego próby 925 i węgla kamiennego, którego pokłady są datowane na 300 milionów lat wstecz.

Do kompletu polecamy spinkę do krawata pochodzącą z tej samej kolekcji (link do spinki).

Spinki zapakowane są w oryginalne pudełko pracowni bro.KAT. To świetny prezent na urodziny, ślub, przyjęcie kawalerskie czy imieniny. Idealne dla taty, dziadka, szefa czy ukochanego.

 

Kształt: 3D
Kolor: srebrny
Materiał: srebro

Dodaj opinię

Pola oznaczone (*) są wymagane