Producent: Galante
Kod: BOC141/046
Dostępność: Wysyłka 24h* - W magazynie
Koszt dostawy: od 11,49zł - zobacz wszystkie
Czas realizacji [dni]: od 2

Nasza cena: 99,00zł

Wybierz dodatkowo:Menu

Czasami chcemy, aby nasze życzenia zostały z daną osobą na dłużej i przypominały o naszej więzi na co dzień. Jeśli szukasz podarunku dla swojego ojca, dzięki któremu będzie on wspominał daną okazję i wasze rozmowy, proponujemy ten komplet spinek, które zawierają wzruszający tekst w języku angielskim. Jest to upominek nietuzinkowy, dzięki swojej dedykacji, a jednocześnie klasyczny ze względu na okrągły kształt i kolorystykę.

Okrągłe spinki do koszuli dla taty

Spinki do mankietów dla taty są produktem wysokiej jakości – wykonane zostały ze stali szlachetnej i mają kolor srebrny za wyjątkiem tarczy, która jest wytworzona z masy jubilerskiej i posiada napis „Dad, to the world you are one person, but to one person, you are the world” (Tato, dla całego świata jesteś jedną osobą, ale dla jednej osoby jesteś całym światem). Spinki ładnie dopasowują się do mankietów i – co ważne – będą odpowiednie zarówno do stylizacji klasycznych, jak i casualowych.

Prezent z dedykacją na Dzień Ojca

Spinki do mankietów są dodatkiem zawsze aktualnym i ponadczasowym. Sprawdzają się jako prezent, dlatego ten komplet będzie trafionym pomysłem na upominek z okazji Dnia Ojca, a także urodzin czy innej rocznicy obchodzonej przez twojego tatę. Spinki znajdują się w eleganckim pudełku, dzięki czemu są podarunkiem stylowym.

Istnieje możliwość dodania osobistej dedykacji na tabliczce wewnątrz pudełka w cenie 19,90 zł. Czas realizacji zamówienia z indywidualnym grawerem wynosi 2-3 dni robocze.

Spinki znajdują się w eleganckim pudełku - doskonały sposób na miły prezent.

Kształt: okrągłe
Kolor: srebrny
Materiał: stal szlachetna, masa jubilerska
Wykończenie: połysk
Wysokość: 15 mm
Szerokość: 15 mm
Wymiary: 15 mm x 15 mm
Waga: 12 g
Kod GTIN: 5056093311139

Dodaj opinię

Pola oznaczone (*) są wymagane