Promocja
Producent: Galante
Kod: SK-1250/179
Dostępność: Wysyłka 24h* - W magazynie
Koszt dostawy: od 12,49zł - zobacz wszystkie
Czas realizacji [dni]: od 2

Nasza cena: 87,20zł 109,00zł

Wybierz dodatkowo:Menu

Konstrukcja klepsydry znana była już na 1500 lat p.n.e. Służyły one do odmierzania czasu, najczęściej podczas szachowych rozgrywek. Klepsydry dzielą się na wodne oraz piaskowe. Zegar ten ma konstrukcję dwóch baniek połączonych ze sobą wąskim kanalikiem, którym przepływa określona ilość wody lub piasku. Te swoiste zegary można było spotkać w wersjach odmierzających od kilkudziesięciu sekund do doby. 

Niezwykła spinka do krawata

Odmierzanie czasu to ważna sprawa i warto o niej pamiętać, stąd też w naszym sklepie przygotowaliśmy specjalną spinkę do krawata w kształcie klepsydra. Wykonana jest ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym z dodatkiem tworzywa sztucznego. Wysokiej jakości materiały wykorzystane do jej produkcji sprawiają, że przez lata będzie wspaniale wyglądała na piersi każdego mężczyzny.

Zabawny prezent dla pracoholika

Spinka do krawata z  w pełni funkcjonalną obrotową klepsydrą będzie idealnym prezentem dla osób, w których pracy czas ma ogromne znaczenie. Doskonały upominek dla prawnika czy lekarza.  Prezent można spersonalizować dzięki grawerowanej dedykacji, która zostanie umieszczona w środku eleganckiego opakowania. Tak osobisty prezent z pewnością wywoła ciepłe wspomnienia u obdarowanego, za każdym razem gdy wyjmie spinkę z pudełka.

Wymiary klepsydry:

12 x 27 mm

Kształt: 3D
Kolor: srebrny
Materiał: stal szlachetna
Wykończenie: połysk
Długość: 55 mm
Wysokość: 5 mm
Wymiary: 5 x 55 mm
Waga: 18 g
Kod GTIN: 5060741580204

Dodaj opinię

Pola oznaczone (*) są wymagane